رفع گرفتگی توالت فرنگی

مسدود شدن توالت فرنگی و مسدود شدن توالت های ایرانی اغلب در سیفون یا لوله ی توالت وجود دارد. در اینجا چند روش برای خلاص شدن از شر گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی آورده شده است. با ما همراه باشید. دلایل عمده گرفتگی توالت چیست؟ مسدود شدن لوله توالت ایرانی و لوله توالت فرنگی با مدفوع و رسوبات گرفتگی توالت فرنگی با افتادن اشیاء مسدود شدن توالت فرنگی با حوله و دستمال کاغذی و پارچه گرفتگی توالت فرنگی با مو گرفتگی توالت فرنگی با پد بهداشتی

لوله بازکنی تهران امری حیاتی برای شهروندان

هنگامی که لوله توالت فرنگی میگیرد و نیاز به لوله بازکن دارد باید از لوله بازکن های حرفه ای و متخصص استفاده کنید تا به لوله ها و کاسه توالت فرنگی شما آسیبی وارد نکند. ما در آراد سرویس بهترین خدمات در زمینه لوله بازکنی تهران را برای شما به ارمغان می آوریم. بهترین سرویس کاران با داشتن تجربه بصورت علمی و تجربی در زمینه رفع گرفتگی توالت فرنگی می‌فرستیم بدونه آسیب رسانی مشکل را برطرف کنم. ارائه خدمات به کل منطقه استان تهران و حومه هنگامی که گرفتگی در خط لوله کشی فاضلاب  توالت فرنگی شما رخ می دهد، می تواند باعث شود آب فاضلاب کثیف از داخل سیفون  خارج شود و وارد کاسه توالت می شود. این گرفتگی اغلب باعث آسیب و کثیفی شدید به کف خانه،فرش ها و لوازم خانگی شما احتمالا دارد وارد شود. ناگفته نماند هزینه های رفع گرفتگی توالت فرنگی و لوله بازکنی گاهی اوقات به دلیل قدیمی بودن نقطه مسدود شده یه مقدار سنگین میشود. راه ساده برای جلوگیری از این فاجعه این است که خطوط فاضلاب را قبل از فاجعه‌بار شدن شناسایی کنید، اما برای انجام مؤثر آن ابتدا باید بدانید که چه چیزی باعث ایجاد آن‌ها می‌شود. به این ترتیب، می توانید انسداد را قبل از اینکه به یک نگرانی بزرگ تبدیل شود، اصلاح کنید و مهم ترین نکته تشخیص گرفتگی احساس بوی بد لوله و ضعیف شدن کشش آب می باشد  

رفع گرفتگی توالت فرنگی
رفع گرفتگی توالت فرنگی با روش های خانگی:

1_سیم بلند و خمیده برای باز کردن لوله فاضلاب : خیلی ساده، اما بطور عجیبی کار آمد ، یک گیره فلزی لباس که کت و شلوار به آن آویزان میکنید بردارید و خوب خمیدگی آنرا صاف کنید بعد یک طرف آنرا در انتها به شکل قلابی کوچک خمیده کنید. آنرا به داخل راه آب بفرستید ، سعی کنید تمام موها و چربیها و جرم های کثیف و نامطبوع را بیرون بکشید.   به یاد داشته باشید باید سعی کنید محتویات لوله را بیرون بکشید نه اینکه بیشتر هل دهید و به پایین بفرستید، وقتی در حد ممکن محتویات را بیرون کشیدید، حالا به مقدار کافی آب داغ داخل راه آب بریزید ،به این روش اگر گرفتگی لوله فاضلاب جزئی باشد به راحتی لوله شما باز میشود. 2_بازکردن لوله فاضلاب با استفاده از جوش شیرین و سرکه سفید: ترکیبی از نصف فنجان جوش شیرین و یک فنجان سرکه در ظرف در باز درست کنید ؛ بر اثر ترکیب این دو، گازی از آن متصاعد میشود.

بدون اتلاف وقتو قبل از تمام شدن جوشش ترکیب آنرا داخل فاضلاب بریزید این حالت جوشیدن دو ترکیب باعث میشود مو و چربی و محتویات لوله تمیز شود اجازه دهید حدود نیم ساعت راه آب به همان شکل بماند بهتر است اجازه دهید تمام طول شب به همان شکل بماند بعد با آب گرم و فشار بالا لوله را بشویید. همچنین میتوانید اول به مقدار کافی جوش شیرین داخل لوله بریزید و بعد سرکه را روی آن بریزید تا حدال امکان آب داخل لوله را تخلیه کنید بعد این حرکت را انجام دهید.

3_جارو برقی آب و خاک راه حل باز کردن لوله فاضلاب : اگر جارو برقی خشک و تر دارید ،بدانید که آن ابزاری فوق العاده برای باز کردن فاضلاب است ، ابتدا آنرا روی مکش مایعات تنظیم کنید مخرج آنرا برای جلوگیری از کثیف کاری بپوشانید سپس دور تا دور لوله را خوب درز بندی کنید ، شاید بخواهید از یک کیسه قدیمی و کهنه برای این منظور استفاده کنید.

با روشن کردن جارو با قدرت بالا ،جارو تمام محتویات که مسبب گرفتگی بود را به داخل کیسه میکشد این کار همیشه جواب نمیدهد اما ارزش تست کردن را دارد.و حتما از جارو برقی آب و خاک استفاده کنید جارو برقی های معمولی در این روش میسوزد.

  4_باز کردن لوله فاضلاب توالت فرنگی با جوهر نمک 🙁 با احتیاط فراوان استفاده کنید) یک دستکش پلاستیکی بپوشید و محافظ چشم به چشم بزنید ، جوهر نمک میتواند باعث سوختگی های تند و نامطبوع شود. میتوانید آنرا از فروشگاه ابزار آلات محل خود تهیه کنید ،اما برای حمل و انتقال آن خیلی احتیاط کنید. 3/4 گالن آب سرد داخل سطل بریزید و 3 فنجان جوهر نمک به آن اضافه کنید با یک قاشق چوبی کهنه آنرا خوب ترکیب کنید مخلوط شروع به جوشش میکند و گاز و گرما از خود متصاعد میکند محلول را داخل فاضلاب بریزید و بین 20 تا 30 دقیقه به آن زمان دهید. سپس لوله را با آب داغ شستشو دهید اگر لازم بود همین مراحل را تکرار کنید. 5_نمک و جوش شیرین 1/2 فنجان نمک آشپزخانه را با 1/2 فنجان جوش شیرین ترکیب کنید و آنرا داخل فاضلاب مسدود شده بریزید اجازه دهید ده تا بیست دقیقه بماند سپس آب جوش روی آن بریزید ، آب داغ و نمک و جوش شیرین یک ترکیب شیمیایی بوجود خواهد آورد که بخش زیادی از جرم ها و چربی های داخل فاضلاب را حل می کند. 6_لوله بازکنی با تاید یا ریکا اگر راه آب توالت شما مسدود شده ،1/4 فنجان ماده شوینده ظرف داخل کاسه بریزید سپس با مقداری آب آنرا بجوشانید. ماده شوینده مثل یک روان کننده عمل میکند و پس مانده های داخل فاضلاب را تمیز میکند بعد از آن به مقدار کافی آب داغ داخل راه آب بریزید اگر باز هم لوله باز نشد وقت آن است که دستکش پلاستیکی بپوشید. 7_لوله بازکنی با سرکه وجوش شیرین اگر لوله حمام گرفته مقداری جوش شیرین و سرکه ترکیب کنید و در دو مرحله داخل آن بریزید و سپس به آن زمان دهید چیزی حدود 45 تا 60 دقیقه صبر کنید حالا وان را با آب داغ پر کنید.حالا به یکباره درپوش وان را برداشته و با فشار 45 تا 60 گالن آب را به داخل راه آب هدایت کنید فشار ناشی از آب و تاثیر موادی که از قبل داخل لوله ها ریختید کمک میکند راه آب باز شود.

 

خط لوله فاضلاب چیست و در صورت گرفتگی آن چه اتفاقی می افتد؟ هر خانه دارای یک خط لوله کشی پیچیده است که آب مصرفی را  از توالت، ماشین ظرفشویی، سینک و حمام به فاضلاب  یا چاه می برد. به آن خط فاضلاب یا خط لوله کشی اصلی می گویند.به دلیل مصرف بیش از حد ممکن است گرفتگی صورت بگیرد. متأسفانه، به دلیل زیر کار بودن، مسیر لوله کشی تشخیص گرفتگی دشوار است که نیاز به یک متخصص میباشد.   از نظر فنی می‌توان برخی از گرفتگی‌های کوچک و جزئی لوله فاضلاب را از بین برد، اما این کار به ندرت توصیه می‌شود. افراد اغلب از اسید سرکه آب داغ فنر زدن یا راه‌های دیگر برای باز کردن لوله گرفته استفاده می‌کنند، اما تمامی این کارها موقتی هستند و حتی در برخی از موارد به لوله آسیب می‌زنند. مشاهده شده است که لوله فاضلاب با اسید یا حتی ضربه زدن با شیء عمودی دچار خوردگی و سوراخ شده است،

به همین دلیل بهترین توصیه استفاده از تجربه متخصصان آراد سرویس است. کارشناسان لوله بازکنی آراد سرویس، دارای تجهیزات پیشرفته برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب هستند. همچنین دانش و تجربه لازم برای تشخیص علت اصلی را دارند،فقط ریختن برخی از تمیز کننده‌ها باعث رفع مشکل نمی‌شود. تشخیص اولیه و ارائه بهترین شیوه رفع مشکل تنها توسط کارشناسان شرکت آراد سرویس امکان پذیر است.  

لوله بازکنی پاسداران

لوله بازکنی نیاوران

لوله بازکنی تجریش

لوله بازکنی پونک

لوله بازکنی دولت

لوله بازکنی ستارخان

لوله بازکنی زعفرانیه

لوله بازکنی سعادت آباد

لوله بازکنی لواسان

لوله بازکنی پردیس

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *