لوله بازکنی زعفرانیه 09127337232رفع گرفتگی توالت فرنگی زعفرانیه

لوله بازکنی زعفرانیه 09127337232رفع گرفتگی توالت فرنگی زعفرانیه

لوله بازکنی زعفرانیه

رفع گرفتگی توالت فرنگی زعفرانیه

لوله بازکنی زعفرانیه و تخلیه چاه زعفرانیه با بهترین متخصصان در خدمت شما است.

لوله بازکنی قم

لوله باز کنی زعفرانیه یکی از کارهایی تخصصی شرکت آراد سرویس میباشد.

برای لوله بازکنی در زعفرانیه آراد سرویس از بهترین متخصصان استفاده میکند تا بهترین خدمات را در زمینه لوله بازکنی برای شما به ارمغان بیاورد.

شما میتوانید امور لوله بازکنی خود را به متخصصان آراد سرویس بسپارید.

 

آراد سرویس در زمینه لوله بازکنی زعفرانیه و رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی زعفرانیه در حال حاضر با تعداد 20 متخصص فعال در مناطق تهران با تجهیزات کامل آماده خدمت رسانی می باشد.

لوله باز کنی زعفرانیه با توجه به عوامل مختلف قیمت های مختلفی دارد.

مهم ترین عامل در هزینه لوله بازکنی زعفرانیه میزان گرفتگی لوله ها و اندازه لوله ها می باشد.

آراد سرویس نوید یک قیمت منصفانه در زمینه چاه بازکنی زعفرانیه را به شما میدهد.

ارائه بهترین خدمات در زمینه لوله بازکنی با تیم فنی آراد سرویس

  • رفع گرفتگی لوله آشپزخانه،حمام،پارکینگ،پشت بام با دستگاه مخصوص
  • رفع گرفتگی توالت فرنگی،توالت ایرانی،فاضلاب اصلی،منحول با تجهیزات کامل
  • در آوردن اشیاء طلا،گوشی از داخل لوله
  • جرم گیری و رسوب زدایی لوله
  • رفع بوی بد و نامطبوع فاضلاب

لوله بازکنی زعفرانیه با شرکت آراد سرویس

لوله بازکنی قم

شرکت آراد سرویس یک تیم از بهترین نیرو های لوله بازکنی در زعفرانیه و تخلیه چاه در زعفرانیه  را  گردآوری کرده، تا شما همشهریان در لحظه اضطراری هر زمان از شبانه روز در هر نقطه شهر نیاز به خدمات تخلیه چاه و رفع گرفتگی توالت فرنگی در زعفرانیه داشتید، یک نیروی ماهر و تایید شده از شرکت آراد سرویس درخواست کنید، و نزدیک ترین سرویس کار مجهز خدمت شما بفرستیم تا با کمترین هزینه بدونه آسیب رسانی به لوله بتونیم خدمت گذاری خود را ثابت کنیم.

آراد سرویس قابل اعتماد، مقرون به صرفه و در دسترس در خدمت شما بزرگواران می باشد.

اصلاً نیاز نیست خودتون رو زحمت بندازید و دست به بازکردن درب چاه و گرفتگی لوله های مسدود شده بزنید ما متخصص خود را را برای حفظ آرامش می فرستیم خدمتتون فقط با ما تماس بگیرید.

آراد سرویس شرکتی در زمینه لوله بازکنی زعفرانیه می باشد که میتوانید به آن اعتماد کنید .

بهترین لوله بازکنی در زعفرانیه بصورت 24 سا عته و در کمترین زمان و با دستگاه های جدید و بدون کثیفی

 

ارزانترین و سریع ترین رفع گرفتگی توالت فرنگی زعفرانیه (تخلیه چاه زعفرانیه)

 

Pipe opener services گاهی اوقات سیستم لوله کشی ساختمان شما دچار گرفتی و مسدود شدگی میشود و بازکردن آن به صورت دستی تقریبا غیرممکن است، شاید خودتان با روش های خانگی دست بکار شدین و نتیجه ای جز خرابی و کثیفی کاری نگرفته اید! بازکردن گرفتگی سیستم لوله کشی ساختمان شما مهم است، بنابراین درست است که لوله بازکن مجهز و ماهر را استخدام کنید تا بتوانید به آن اعتماد کنید.

چاه بازکنی زعفرانیه را با لوله بازکن های آراد سرویس مستقر در تمام مناطق تهران تجربه کنید که دارای تجربه، مجوز، تجهیزات کامل، و به طور منظم آموزش دیده اند تا خدمات لوله بازکنی زعفرانیه و تعمیرات رفع گرفتگی توالت فرنگی زعفرانیه و تخلیه چاه زعفرانیه را با کیفیت بالا را  که شما به دنبال آن هستید و شایسته آن هستید خدمت شما عزیزان ارائه دهیم.

از قیمت های رقابتی تیم آراد سرویس در زمینه لوله بازکنی زغفرانیه لذت ببرید.

لوله بازکنی قم

ما مشتاق لوله بازکنی در زعفرانیه و رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی زعفرانیه هستیم و از مشتریان حامی و وفادار خود سپاسگزاریم که به ما اجازه دادند تا این کار را برای امرار معاش انجام دهیم. برای تشکر از شما، ما فراتر از آن می رویم تا مطمئن شویم که قیمت های ما رقابتی ترین در بازار است.
ما از گرانی بیشتر خودداری می کنیم. حالا با آراد سرویس تماس بگیرید تا با یک مشاور آنلاین مشورت کنید.
ما مشتاقانه منتظر تماس شما هستیم.
هر زمان از روز میتوانید تماس بگیرید.

 

بهترین خدمات را برای جهت رضایت با تیم فنی و منصف آراد تجریه کنید

تیم لوله بازکنی در زعفرانیه و تخلیه چاه در زعفرانیه در هر زمانی از روز آماده ارائه خدمات هرگونه گرفتگی لوله و پرشدن چاه فاظلاب هستند. دریغ نکن در هر زمان از شبانه روز با ما تماس بگیرید.

 

آموزش لوله بازکنی زعفرانیه و بهترین روش لوله بازکنی در خانه را در انتهای مقاله توضیح دادیم.

 

قیمت لوله بازکنی زعفرانیه

قیمت و هزینه لوله بازکنی  به نحوه و نقطه متعددی گرفتگی بستگی دارد.

مانند:

۱_گرفتگی بر اثر رسوب کردن یا جسم سخت

۲_متراژ گرفتگی

۳_محل گرفتگی،آشپزخانه،حمام،سرویس بهداشتی،پارکینگ،وغیره

۴_استفاده از نوع دستگاه شامل ژنراتور و فنر های مختلف،پمپ هوا یا واترجت.

که یکی از مهم ترین گزینه ها و دغدغه ها در انتخاب نیروی لوله بازکن می‌باشد که بعضی از همشهریان دنبال ارزانتر بودن از همه جا را انتخاب می کنند بدونه اینکه اطلاع داشته باشند نیروی لوله بازکن داری تجربه کافی و تجهیزات استاندارد است یا خیر و خسارت های بسیار جبران نکردنی در این شرایط اقتصادی به دوش خود میگذارند به همین دلیل برای حفظ آرامش و آسایش شما مشتریان تیم آراد سرویس به شما اطمینان میدهد با قیمت قابل معقول و پایین تر از نرخ اتحادیه بدونه کوچک ترین آسیب رسانی به اتصالات لوله با انتخاب کردن روش و دستگاه مناسب و برسی میزان گرفتگی و فرسودگی لوله گرفتگی لوله مسدود شده را رفع کند.

چرا لوله بازکنی آراد سرویس

 

1_داشتن مهارت و تجربه کافی بصورت علمی و تجربی
2_ تشخیص علت گرفتگی لوله و انتخاب روش با ابزار مناسب برای بازکردن گرفتگی لوله بدونه کوچک ترین آسیب رسانی
3_ تشخیص دقیق نقطه گرفتگی و برسی فرسوده بودن لوله و نوع لوله
4_ رعایت احتیاط کامل بدونهکثیف کاری و بهداشت حین کار و بعد کار
5_ داشتن تجهیزات کامل و سرعت عمل بالا

 

رفع گرفتگی توالت فرنگی زعفرانیه 100%تضمینی شبانه روزی ،ارزان و فوری پوشش دهی سراسر استان تهران

 (تشخیص ترکیدگی لوله زعفرانیه)

 

تخلیه چاه در زعفرانیه خدمات مورد نیاز تمامی شهروندان محسوب می شود.تراکم جمعیت در محیط کوچک، موارد استفاده‌ از سرویس‌های بهداشتی و همچنین شست‌و‌شوی ظروف را بالا برده و اگر ظرفیت چاه فاضلاب حفر شده توسط مقنی چاه یا چاه کن جهت دفع فاضلاب ساختمان کوچک باشد، در مدت زمان کوتاهی به دلایل متعدد با پر شدن چاه فاضلاب مواجه شده و این موضوع دردسرها و معضلات زیادی را برای ساکنین ساختمان به‌ همراه خواهد داشت.

 

برای حل این موضوع متخصصین آراد سرویس آماده خدمت گذاری به شهروندان گرامی میباشد.فقط کافیست در هر ساعت از شبانه روز با متخصصین تخلیه چاه زعفرانیه تماس بگیرید تا در هر نقطه از زعفرانیه هستید بصورت شبانه روزی در کمتر از نیم ساعت متخصصین تخلیه چاه جهت مشاوره و انجام کار با تجهیزات کامل جهت خدمت به حضورتان برسد.

 

تخلیه چاه زعفرانیه یا لوله بازکنی زعفرانیه همانطور که از اسمش مشخص است به معنای خالی کردن چاه و لوله مسدود شده از هرگونه پسماند آب، مواد زائد ، لجن ، چربی، و .. است که توسط دستگاه ژنراتور همراه فنرهای فولادی مخصوص و پمپ های مختلف آب کش لجن کش و مکنده قوی توسط نیروی انسانی انجام می شود.

 

1_ تشخیص محل درب چاه توسط متخصصین با تجربه با تجهیزات
مربوطه در صورت بی اطلاعی
2_ بازو بست درب چاه توسط فرد باتجربه همراه تجهیزات ایمینی کامل
3_تخلیه چاه با تانکر بزرگ و کوچک با پمپ لجنکش آبکش و مکنده قوی 4_لایروبی،کفتراشی،کول گذاری و طوقه چینی

 

نکته مهم

 

بسیاری از ساختمانهای قدیمی وجود دارند که دچار ریزش شده اند. بسیاری دیگر نیز نشست کرده و در آستانه ریزش هستند. اگر شما هم صاحب ساختمان قدیمی هستید و زمان زیادی از حفر چاه فاضلابتان می گذرد به فکر تخلیه و ترمیم چاه ساختمانتان باشید. با تخلیه چاه فاضلاب در قم و لوله بازکنی قم و ترمیم آن توسط متخصصین شرکت آراد سرویس دیگر خیالتان از بابت ریزش و نشست ساختمان راحت خواهد بود.

 

لوله بازکن زعفرانیه (رفع بوی لوله فاضلاب در زعفرانیه)

 

رفع بوی بد لوله فاضلاب در زعفرانیه و لوله بازکن زعفرانیه  بصورت 100%تضمنی توسط برترین متخصصان، بدونه تخریب و برسی علت بوی نامطبوع و برطرف کردن بوی چاه آماده خدمت رسانی میباشد.

 

لوله باز کنی زعفرانیه (علت بوی بد فاضلاب زعفرانیه)

 

وقتی فاضلاب وارد چاه می‌شود، بعد از گذشت مدتی، میکروارگانیسم‌های بی‌هوازی موجود در چاه شروع به تجزیه ی آن می‌کنند و در نتیجه ی این فرآیند، گازهایی مثل آمونیاک، متان و هیدروژن سولفوره که به “گازهای سپتیک” معروف هستند، تولید می‌شوند. این گازها کم‌کم از چاه بالا می‌آیند و بوهای نامطلوبی مانند بوی تخم‌مرغ گندیده در فضای توالت پخش می‌کنند. حالا اگر مانعی در کف سنگ توالت قرار داده نشود، این گازهای نامطبوع به سادگی باعث بدبو شدن محیط می‌شوند.

 

لوله بازکنی زعفرانیه (تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه با دستگاه زعفرانیه)

 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در زعفرانیه نشت یابی دقیق و نقطه ای محل ترکیدگی لوله های ساختمان با دستگاه تصویری توسط متخصصین آراد سرویس

 

دلایلی که میتواند نشان دهنده نشتی آب و ترکیدگی لوله باشند

 

  • 1_بالا بودن مبلغ قبض آب هزینه نجومی و اخطار مامور شرکت آب نشانه نشتی در سیستم لوله کشی می باشد.
  • 2_کم شدن فشار آب به صورت مداوم میتواند یکی از دلایل ترکیدگی لوله باشد.
  • 3_چکه آب،نم زدگی سقف و دیوار نشانه ترگیدگی لوله آب یا فاضلاب می باشد.
  • 4_شنیده شدن صدای چکه در ساختمان نیز نشانه نشتی آب در ساختمان می باشد.

 

شرکت آراد سرویس با متخصصین و بهترین تشخیص ترکیدگی لوله در زعفرانیه که دوره دیده و همراه با داشتن علم و تجربه کافی با استفاده از تجهیزات روز و پیشرفته، به شما کاربر گرامی اطمینان میدهیم هر گونه نشتی های ریز را با کمترین تخریب محل ترکیدگی لوله را تشخیص و ترمیم کنیم.

 

تشخیص ترکیدگی لوله پردیس در صورت اضطراری بصورت شبانه روزی می باشد.

 

لوله باز کنی زعفرانیه (علت گرفتگی لوله فاضلاب زعفرانیه)

 

یکی از مهم‌ترین دلایل گرفتگی لوله فاضلاب، خود لوله است. اگر سیستم لوله کشی به درستی اجرا نشده باشد و سایز و شیب لوله به اندازه‌ای نیست که بتواند مواد را جابجا کند، گرفتگی لوله اجتناب ناپذیر است.

 

متداول‌ترین نوع ماده‌ای که باعث مسدود شدن یک کانال فاضلاب می‌شود، چربی است. اگر چربی‌ها یا روغن‌ها را در مخزن سینک ظرفشویی بریزید، در نهایت سرد و سفت می‌شوند. حتی اگر آب گرم و داغ را بعد از آن در فاضلاب بریزید، زدودن چربی دیگر هیچ اثری ندارد.

 

انواع دیگر موادی که اغلب باعث گرفتگی می‌شوند شامل مو، دستمال کاغذی، محصولات بهداشتی و سایر موارد هستند. هرگز نباید هیچ شیعی به غیر از مایعات را به داخل لوله فاضلاب خود بفرستید.

لوله بازکنی چیست ؟
به مجموعه روش ها ای که برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب مسدود شده توسط نیروی متخصص همراه با بکارگیری تجهیزات مورد نیاز جهت رفع رفتگی صورت بگیرد لوله بازکنی میگویند.

 

لوله بازکنی در زعفرانیه (فقط با رضایت مشتری)

 چه زمانی باید از لوله بازکنی زعفرانیه کمک بگیریم

از نظر فنی ممکن است خودتان برخی از گرفتگی های خط فاضلاب کوچک و جزءی را باز کنید، اما این کار به ندرت توصیه می شود. زیرا مشکلات گرفتگی های خطوط فاضلاب به دلیل افتادن اشیاء، رسوب کردن و تنگ شدن لوله ها، شکستگی لوله ها، ریشه درختان و سایر مشکلات در اعماق سیستم لوله کشی شما گرفتگی ایجاد شده است. اکثر افرادی که می‌خواهند با روش های خانگی مشکل گرفتگی را حل کنند، ابزاری برای گرفتگی فاضلاب ندارند .

سرویس کاران حرفه ای لوله بازکنی های زعفرانیه با برسی خط فاضلاب اصلی و تجهیزات کاملی که دارند به آنها امکان می دهد انواع گرفتگی های سخت و راحت را بازکنند.نیروهای لوله بازکن سعادت آباد همچنین دانش و تجربه لازم برای تشخیص علت گرفتگی را دارند. با روش های خانگی و یا با ریختن مقداری محلول لوله بازکن به لوله فاضلاب توالت یا غیره به شما کمک نمی کند تا اشیاء ای که داخل لوله افتاده یا رسوب را از بین ببرد، پس برای راحتی خودتان مشکلات گرفتگی لوله فاضلاب در زعفرانیه را به متخصصین آراد سرویس بسپارید تا مسیر گرفتگی را لوله را شناسایی و رفع کنیم.

✅لوله بازکنی زعفرانیه ✅رفع گرفتگی توالت فرنگی زعفرانیه ✅ تخلیه چاه زعفرانیه ✅نصب توالت فرنگی زعفرانیه ✅لوله کشی آب زعفرانیه
***شبانه روزی*** ✅رفع گرفتگی لوله سرویس بهداشتی زعفرانیه ✅ رفع گرفتگی لوله آشپزخانه زعفرانیه ✅رفع نم ساختمان زعفرانیه ***100%تضمینی***
***فوری*** ✅ رفع گرفتگی لوله حمام زعفرانیه ✅ تشخیص ترکیدگی لوله زعفرانیه ✅رفع بوی بد لوله زعفرانیه ***ارزان***

 

در صورت گرفتگی لوله فاضلاب چه کار باید انجام داد.

 

از نظر فنی می‌توان برخی از گرفتگی‌های کوچک و جزئی لوله فاضلاب را از بین برد، اما این کار به ندرت توصیه می‌شود. افراد اغلب از اسید سرکه آب داغ فنر زدن یا راه‌های دیگر برای باز کردن لوله گرفته استفاده می‌کنند، اما تمامی این کارها موقتی هستند و حتی در برخی از موارد به لوله آسیب می‌زنند. مشاهده شده است که لوله فاضلاب با اسید یا حتی ضربه زدن با شیء عمودی دچار خوردگی و سوراخ شده است،

 

به همین دلیل بهترین توصیه استفاده از تجربه متخصصان آراد سرویس است. کارشناسان لوله بازکنی آراد سرویس، دارای تجهیزات پیشرفته برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب هستند. همچنین دانش و تجربه لازم برای تشخیص علت اصلی را دارند،فقط ریختن برخی از تمیز کننده‌ها باعث رفع مشکل نمی‌شود. تشخیص اولیه و ارائه بهترین شیوه رفع مشکل تنها توسط کارشناسان شرکت آراد سرویس امکان پذیر است.

روش های لوله بازکنی زعفرانیه:

روش های لوله بازکنی زعفرانیه را بصورت کلی میتوان در دو بخش طبقه بندی کرد.

  1. روش های تخصصی

2.روش های خانگی

 

روش های ساده و خانگی بازکردن لوله فاضلاب حمام، لوله توالت،لوله آشپزخانه و…

 

البته باید در جریان باشید که گرفتگی جزیی لوله های فاضلاب که نشانه ی آن معمولا آب از ورودی لوله فاضلاب که ضعیف عبور کند را می توان با روش های خانگی که در مقاله زیر توضیح دادیم به آسانی باز کنید و اما اگر گرفتگی سخت وبدونه عبور آب باشد با شماره لوله بازکن زعفرانیه: ۰۹۱۲۷۳۳۷۲۳۲ امیری تماس بگیرید.

رفع گرفتگی توالت فرنگی زعفرانیه ارزان فوری شبانه روزی

 

1_سیم بلند و خمیده برای باز کردن لوله فاضلاب : خیلی ساده، اما بطور عجیبی کار آمد ، یک گیره فلزی لباس که کت و شلوار به آن آویزان میکنید بردارید و خوب خمیدگی آنرا صاف کنید بعد یک طرف آنرا در انتها به شکل قلابی کوچک خمیده کنید. آنرا به داخل راه آب بفرستید ، سعی کنید تمام موها و چربیها و جرم های کثیف و نامطبوع را بیرون بکشید.

 

به یاد داشته باشید باید سعی کنید محتویات لوله را بیرون بکشید نه اینکه بیشتر هل دهید و به پایین بفرستید، وقتی در حد ممکن محتویات را بیرون کشیدید، حالا به مقدار کافی آب داغ داخل راه آب بریزید ،به این روش اگر گرفتگی لوله فاضلاب جزئی باشد به راحتی لوله شما باز میشود.

 

2_بازکردن لوله فاضلاب با استفاده از جوش شیرین و سرکه سفید: ترکیبی از نصف فنجان جوش شیرین و یک فنجان سرکه در ظرف در باز درست کنید ؛ بر اثر ترکیب این دو، گازی از آن متصاعد میشود.

 

بدون اتلاف وقتو قبل از تمام شدن جوشش ترکیب آنرا داخل فاضلاب بریزید این حالت جوشیدن دو ترکیب باعث میشود مو و چربی و محتویات لوله تمیز شود اجازه دهید حدود نیم ساعت راه آب به همان شکل بماند بهتر است اجازه دهید تمام طول شب به همان شکل بماند بعد با آب گرم و فشار بالا لوله را بشویید.

لوله بازکنی زعفرانیه

لوله بازکنی زعفرانیه با نازلترین قمیت و لوله بازکنی تخصصی بصورت علمی و تجربی

همچنین میتوانید اول به مقدار کافی جوش شیرین داخل لوله بریزید و بعد سرکه را روی آن بریزید تا حدال امکان آب داخل لوله را تخلیه کنید بعد این حرکت را انجام دهید.

 

3_جارو برقی آب و خاک راه حل باز کردن لوله فاضلاب : اگر جارو برقی خشک و تر دارید ،بدانید که آن ابزاری فوق العاده برای باز کردن فاضلاب است ، ابتدا آنرا روی مکش مایعات تنظیم کنید مخرج آنرا برای جلوگیری از کثیف کاری بپوشانید سپس دور تا دور لوله را خوب درز بندی کنید ، شاید بخواهید از یک کیسه قدیمی و کهنه برای این منظور استفاده کنید.

 

با روشن کردن جارو با قدرت بالا ،جارو تمام محتویات که مسبب گرفتگی بود را به داخل کیسه میکشد این کار همیشه جواب نمیدهد اما ارزش تست کردن را دارد.و حتما از جارو برقی آب و خاک استفاده کنید جارو برقی های معمولی در این روش میسوزد.

 

4_ روش باز کردن سینک ظرفشویی،ابتدا یک سطل خالی زیر لوله فاضلاب قرار دهید سطل برای جمع کردن آب داخل لوله ،واشر دو سر انتهایی لوله زیر سینک را شل کنید باید سعی کنید تمام اجزا لوله را با دست نگه دارید وقتی بست ها باز شد، آنرا آزاد کنید و به طرف سطل برگردانید و تمام محتویات لوله را داخل سطل بریزید.

 

ممکن است لازم باشد با چیزی داخل باقیمانده لوله بچرخانید و بقیه خرده ریزه های به جا مانده را تمیز کنید این کار را برای هر دو طرف لوله انجام دهید ، یک مسواک قدیمی و از کار افتاده وسیله خوبی برای این منظور است اتصالات را با آب بشویید و تمیز کنید و دوباره سر جای خود ببندید. بیشتر اوقات گرفتگی لوله آشپزخانه از اتصالات پلاستیکی زیر سینک میشود.

6_باز کردن لوله فاضلاب با جوهر نمک ? با احتیاط فراوان استفاده کنید) یک دستکش پلاستیکی بپوشید و محافظ چشم به چشم بزنید ، جوهر نمک میتواند باعث سوختگی های تند و نامطبوع شود. میتوانید آنرا از فروشگاه ابزار آلات محل خود تهیه کنید ،اما برای حمل و انتقال آن خیلی احتیاط کنید. 3/4 گالن آب سرد داخل سطل بریزید و 3 فنجان جوهر نمک به آن اضافه کنید با یک قاشق چوبی کهنه آنرا خوب ترکیب کنید مخلوط شروع به جوشش میکند و گاز و گرما از خود متصاعد میکند محلول را داخل فاضلاب بریزید و بین 20 تا 30 دقیقه به آن زمان دهید. سپس لوله را با آب داغ شستشو دهید اگر لازم بود همین مراحل را تکرار کنید.

6_ابتدا یک سطل خالی زیر لوله یو شکل فاضلاب قرار دهید سطل برای جمع کردن آب داخل لوله ،از آچار استفاده کنید و واشر دو سر انتهایی لوله زیر سینک را شل کنید باید سعی کنید تمام اجزا لوله را با دست نگه دارید وقتی بست ها باز شد، آنرا آزاد کنید و به طرف سطل برگردانید و تمام محتویات لوله را داخل سطل بریزید. ممکن است لازم باشد با چیزی داخل باقیمانده لوله بچرخانید و بقیه خرده ریزه های به جا مانده را تمیز کنید این کار را برای هر دو طرف لوله انجام دهید ، یک مسواک قدیمی و از کار افتاده وسیله خوبی برای این منظور است اتصالات را با آب بشویید و تمیز کنید و دوباره سر جای خود ببندید. بیشتر اوقات این ترفند جواب خواهد داد.

7_نمک و جوش شیرین 1/2 فنجان نمک آشپزخانه را با 1/2 فنجان جوش شیرین ترکیب کنید و آنرا داخل فاضلاب مسدود شده بریزید اجازه دهید ده تا بیست دقیقه بماند سپس آب جوش روی آن بریزید ، آب داغ و نمک و جوش شیرین یک ترکیب شیمیایی بوجود خواهد آورد که بخش زیادی از جرم ها و چربی های داخل فاضلاب را حل می کند.

8_لوله بازکنی با تاید یا ریکا اگر راه آب توالت شما مسدود شده ،1/4 فنجان ماده شوینده ظرف داخل کاسه بریزید سپس با مقداری آب آنرا بجوشانید. ماده شوینده مثل یک روان کننده عمل میکند و پس مانده های داخل فاضلاب را تمیز میکند بعد از آن به مقدار کافی آب داغ داخل راه آب بریزید اگر باز هم لوله باز نشد وقت آن است که دستکش پلاستیکی بپوشید.

9_لوله بازکنی با سرکه وجوش شیرین اگر لوله حمام گرفته مقداری جوش شیرین و سرکه ترکیب کنید و در دو مرحله داخل آن بریزید و سپس به آن زمان دهید چیزی حدود 45 تا 60 دقیقه صبر کنید حالا وان را با آب داغ پر کنید.حالا به یکباره درپوش وان را برداشته و با فشار 45 تا 60 گالن آب را به داخل راه آب هدایت کنید فشار ناشی از آب و تاثیر موادی که از قبل داخل لوله ها ریختید کمک میکند راه آب باز شود.

 

 

لوله بازکنی زعفرانیه امری حیاتی برای شهروندان

هنگامی که لوله های شما میگیرد و نیاز به لوله بازکن دارد باید از لوله بازکن های حرفه ای و متخصص استفاده کنید تا به لوله ها و چاه شما آسیبی وارد نکند.

ما در آراد سرویس بهترین خدمات در زمینه رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی را برای شما به ارمغان می آوریم.

بهترین سرویس کاران با داشتن تجربه بصورت علمی و تجربی در زمینه لوله بازکن  زعفرانیه می‌فرستیم بدونه آسیب رسانی مشکل را برطرف کنم.

ارائه خدمات به کل منطقه زعفرانیه و حومه

هنگامی که گرفتگی در خط لوله کشی فاضلاب شما رخ می دهد، می تواند باعث شود آب فاضلاب کثیف از داخل سیفون  خارج شود و وارد خانه شما شود. این اغلب باعث آسیب و کثیفی شدید به کف خانه،فرش ها و لوازم خانگی شما شود. ناگفته نماند هزینه های رفع گرفتگی و لوله بازکنی گاهی اوقات به دلیل قدیمی بودن نقطه مسدود شده یه مقدار سنگین میشود.

راه ساده برای جلوگیری از این فاجعه این است که خطوط فاضلاب را قبل از فاجعه‌بار شدن شناسایی کنید، اما برای انجام مؤثر آن ابتدا باید بدانید که چه چیزی باعث ایجاد آن‌ها می‌شود. به این ترتیب، می توانید انسداد را قبل از اینکه به یک نگرانی بزرگ تبدیل شود، اصلاح کنید و مهم ترین نکته تشخیص گرفتگی احساس بوی بد لوله و ضعیف شدن کشش آب می باشد.

خط لوله فاضلاب چیست و در صورت گرفتگی آن چه اتفاقی می افتد؟

هر خانه دارای یک خط لوله کشی پیچیده است که آب مصرفی را  از توالت، ماشین ظرفشویی، سینک و حمام به فاضلاب  یا چاه می برد. به آن خط فاضلاب یا خط لوله کشی اصلی می گویند.به دلیل مصرف بیش از حد ممکن است گرفتگی صورت بگیرد. متأسفانه، به دلیل زیر کار بودن، مسیر لوله کشی تشخیص گرفتگی دشوار است که نیاز به یک متخصص میباشد.

تیم آراد سرویس با داشتن چندین شعبه در استان تهران آماده ارائه خدمات بصورت تخصصی و منصفانه می‌باشد.

رفع بوی بد لوله فاضلاب زعفرانیه

بوی بد فاضلاب اگر شدید باشد غیر قابل تحمل و باعث سر درد های شدید میشه که مجبورید راه چاره پیدا کنید،

یکی از دلیل های شایع خروج بو از لوله توالت ،آشپز خانه و حمام گرفتگی یا رسوب کردن پسماند مانند چربی ها در مسیر لوله می‌باشد.

برای رهایی از این مشکل باید از متخصص برای تشخیص و رفع بوی کمک خواست،

یکی از خدمات آراد سرویس علاوه بر لوله بازکنی زعفرانیه رفع بوی لوله فاضلاب زعفرانیه می باشد

لوله بازکنی پاسداران

لوله بازکنی نیاوران

لوله بازکنی تجریش

لوله بازکنی پونک

لوله بازکنی دولت

لوله بازکنی ستارخان

لوله بازکنی سعادت آباد

لوله بازکنی لواسان

لوله بازکنی پردیس

 

meysam

زمان عضویت نویسنده: 25 آبان, 1400

پاسخ شما به دیدگاه


Notice: Trying to get property 'base' of non-object in /home/kalayeab/domains/aradservic.ir/public_html/wp-content/plugins/gravity-persian-calendar/inc/functions.php on line 0